ZAPROSZENIA na giełdy zwierzat terrarium

TARGI, GIEŁDY, WYSTAWY ZWIERZĄT

 

Informator o giełdach i wystawach zoologicznych 

 

Targi i giełdy zwierząt egzotycznych i drobiu ozdobnego, po okresie pandemii, ruszają od nowa. Cieszy nas do bardzo. Ze względu na obostrzenia epidemiczne odbywają się one w nieco odmiennych warunkach niż dotychczas. Na stronach organizatorów podane są wszystkie niezbędne informacje.

 

Nie na wszystkich giełdach będziemy obecni osobiście i jest nam z tego powodu bardzo przykro! Nie możemy spotkać się z Państwem face-to-face na giełdzie, ale jest dobra wiadomość! Nadal funkcjonujemy i działamy. Nasze sklepy wysyłkowe pracują pełną parą.
 
Zapraszamy do naszego sklepu terrarystycznego on-line! Jak zawsze gwarantujemy wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny!

 

2 sklepy terrarystyczne Darewit Warszawa

 

Od 2008 roku działa sklep www.darewit.pl gdzie możecie kupić wyposażenie do terrarium dla swojego podopiecznego. Link poniżej

Sklep Darewit

 

Od 2019 roku funkcjonuje sklep www.terrarex.pl tylko z terrarystyką, poniżej link

Sklep Terrarex

 

 
Zapraszamy do naszych sklepów darewit.pl gdzie promujemy wyposażenie do terrarium, w szczególności, artykuły do ogrzewania i oświetlenia zwierząt terrariowych.
 
 
Zdjęcia z giełd i wystaw, w których braliśmy udział można znaleźć na naszej stronie w zakładce Galeria zdjęcia z wystaw i targów

Darewit Inkubatory do jaj O sklepie Kontakt Prawa autorskie Sklep
darewit.pl - sprzedaż urządzeń do inkubacji: inkubatory domowe, aparaty lęgowe, prześwietlarki jaj i inne urządzenia dla wychowu i odchowu piskląt.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Copyright by darewit.pl, ul. Licealna 81, 04-424 Warszawa ©