ZAPROSZENIA na giełdy zwierzat terrarium

TARGI, GIEŁDY, WYSTAWY ZWIERZĄT

Informator o giełdach i wystawach zoologicznych

Targi i giełdy zwierząt egzotycznych i drobiu ozdobnego, po okresie pandemii, ruszają od nowa. Cieszy nas do bardzo. Ze względu na obostrzenia epidemiczne odbywają się one w nieco odmiennych warunkach niż dotychczas. Na stronach organizatorów podane są wszystkie niezbędne informacje.

Kalendarz giełd umieściliśmy tutaj

 

Nie na wszystkich giełdach będziemy obecni osobiście i jest nam z tego powodu bardzo przykro! Nie możemy spotkać się z Państwem face-to-face na giełdzie, ale jest dobra wiadomość! Nadal funkcjonujemy i działamy. Nasze sklepy wysyłkowe pracują pełną parą.

Zapraszamy do naszego sklepu terrarystycznego on-line! Jak zawsze gwarantujemy wysoką jakość produktów i atrakcyjne ceny!

2 sklepy terrarystyczne Darewit Warszawa

Od 2008 roku działa sklep www.darewit.pl gdzie możecie kupić wyposażenie do terrarium dla swojego podopiecznego. Link poniżej

Sklep Darewit

Od 2019 roku funkcjonuje sklep www.terrarex.pl tylko z terrarystyką, poniżej link

Sklep Terrarex

Zapraszamy do naszych sklepów darewit.pl gdzie promujemy wyposażenie do terrarium, w szczególności, artykuły do ogrzewania i oświetlenia zwierząt terrariowych.

Zdjęcia z giełd i wystaw, w których braliśmy udział można znaleźć na naszej stronie w zakładce Galeria zdjęcia z wystaw i targów

Skontaktuj się z nami
Chętnie udzielimy porady i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu.

ikona (22) 673 56 69 ikona napisz do nas baza wiedzy