O sklepie

inkubacja jest łatwa

Darewit - firma z długą historią.

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Cieszy nas niezmiernie, że możemy dla Was pracować, nieprzerwanie od tylu lat. Stale się rozwijamy, poszerzamy wiedzę i asortyment. Wszystkie nasze działania zmierzają do Waszego zadowolenia. Bez Was nie miałoby to sensu. Lubimy pomagać ludziom, wyczerpująco odpowiadać na zadawane pytania. Zapewniamy, że znajdziesz u nas potrzebne Ci informacje o produktach i ogromną wiedzę w temacie w jakim się specjalizujemy. Najważniejsze - u nas kupujesz bezpiecznie.

Kim jesteśmy, w czym jesteśmy profesjonalni i w czym możemy pomóc.

  • Firma Darewit.pl to profesjonalny zespół ludzi, który posiadają długoletnie doświadczenie w hodowli różnych gatunków zwierząt. Jest to wiedza nabyta poprzez praktykę, nie tylko książkowa. To bardzo duży atut.
  • Prowadzimy sprzedaż artykułów hodowlanych dla indywidualnych hodowców zwierząt, sklepów i hurtowni, ferm i ogrodów zoologicznych. Ofertę kierujemy również dla hodowców amatorów, hobbystów, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i gospodarstw domowych.
  • Podstawowym zakresem działalności firmy Darewit.pl jest sprzedaż wysyłkowa poprzez nasz sklep internetowy.
  • Naszym "konikiem" i "oczkiem w głowie" było i jest wylęganie jaj w maszynach inkubacyjnych. Jeszcze przed założeniem firmy. Dlatego na początku działania skupiliśmy się przede wszystkich na sprzedaży inkubatorów dla jaj ptaków (drobiu gospodarskiego, drobiu ozdobnego i ptactwa egzotycznego). Później rozszerzyliśmy ofertę o kolejne modele inkubatorów i urządzeń współpracujących z nimi. Dlatego w ofercie znajdą Państwo aparaty lęgowe dla ptaków, inkubatory domowe jaj ptasich, odchowalniki piskląt, lęgniki jajek, prześwietlarki jaj, żarówki grzewcze promienniki podczerwieni zwane sztuczną kwoką, urządzenia pomiarowe i środki do odkażania urządzeń i pomieszczeń dla zwierząt...

Zdobyta wiedza oraz znajomość środowiska hodowców ptaków oraz ich potrzeb dotyczących np. problemów z uzyskaniem przychówku, doprowadziła do tego, że postanowiliśmy poszukać taniego, ale niezawodnego sprzętu do prowadzenia sztucznego wylęgu piskląt. Kilka lat testowaliśmy inkubatory różnych producentów, mając na względzie stosunek ceny do jakości. Wreszcie znaleźliśmy tanie, lekkie, o małych gabarytach, bardzo skuteczne a zarazem wystarczająco pojemne i solidnie wykonane urządzenia do domowego klucia jaj i odchowu piskląt.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski, producenta najwyższej klasy urządzeń do inkubacji, firmy Ost-Invest. Producent ten od 14 lat z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie, w Europie Wschodniej, Ameryce, Afryce oraz Azji, teraz za naszym pośrednictwem wszedł na rynek Polski i Wspólnoty Europejskiej - jak do tej pory z sukcesem.

Proponowane inkubatory wielokrotnie sprawdziliśmy, testowaliśmy i wypróbowaliśmy osobiście,

są proste w obsłudze i niezawodne w działaniu. Można z powodzeniem inkubować jaja każdego rodzaju drobiu grzebiącego i pływającego oraz innych ptaków ozdobnych! Urządzenia te, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie sterowników oraz sposobie wykonania podzespołów i wykorzystanych materiałów, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić wszystkim hodowcom amatorom wiedząc, że wymogi i oczekiwania są bardzo duże.

Nasze specjalizacje

Jednym zdaniem: specjalizujemy się w inkubacji jaj ptaków, ogrzewaniu zwierząt i ludzi, odkażaniu i dezynfekcji, w promiennikach podczerwieni, w terrarystyce.

Poza wymienionym wyżej "konikiem", dziedziny w jakich działamy nie zamykają się jedynie na hodowcach ptaków ozdobnych i drobiu wszelakiego. To, że życie nie znosi stagnacji, przekonaliśmy sami.

Kolejnym naszym hobby stała się hodowla agam brodatych, dzięki temu wkroczyliśmy na tereny terrarystyki. Jeszcze długo przed tym, jak stała się ona tak popularna jak teraz... Dzięki temu, jesteśmy teraz dystrybutorem polskiego producenta żarówek i promienników podczerwieni, firmy Helios. Wyszła ona naprzeciw hodowcom zwierząt terrariowych (mamy tutaj swój wkład) stając się mocnym konkurentem dla znanych marek takich jak ExoTerra, ZooMed, Philips. Dlatego mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejny dział Terrarystykę.

Mocno rozwinęliśmy działalność w szerzeniu wiedzy o hodowli zwierząt w terrarium. Na naszych stronach umieszczamy sukcesywnie poradniki hodowlane.

Co nas wyróżnia na tle innych firm? Dlaczego warto kupować u nas?

Nasze działania mają na celu sprzedaż atrakcyjnych cenowo i bardzo dobrych gatunkowo urządzeń i wyposażenia. Stale poszerzamy asortyment! Mamy stale poszerzające się grono zadowolonych klientów.

  • Działamy szybko i profesjonalnie, jesteśmy sprawdzonym partnerem w interesach.
  • Zapewniamy miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz domowy klimat.
  • Stawiamy na jakość obsługi, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
  • Służymy radą i doświadczeniem, pomagamy, chętnie odpowiadamy na zadawane pytania...
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

 

Zapraszamy na nasze strony z bazą wiedzy i do naszego sklepu internetowego darewit.

Skontaktuj się z nami
Chętnie udzielimy porady i doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu.

ikona (22) 673 56 69 ikona napisz do nas baza wiedzy