Tu jesteśmy: Strona główna O sklepie

O sklepie

Firma darewit.pl prowadzi sprzedaż artykułów hodowlanych dla indywidualnych hodowców zwierząt, sklepów i hurtowni, ferm i ogrodów zoologicznych. Ofertę kierujemy również dla hodowców amatorów, hobbystów, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i gospodarstw domowych.

 

 
 

 

Podstawowym zakresem działalności firmy Darewit.pl jest sprzedaż wysyłkowa poprzez nasz sklep internetowy.

 

 
 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty lęgowe dla ptaków, inkubatory domowe jaj ptasich, odchowalniki piskląt, lęgniki jajek, prześwietlarki jaj, promienniki podczerwieni zwane sztuczną kwoką, urządzenia pomiarowe i środki do odkażania urządzeń i pomieszczeń dla zwierząt.  Specjalizujemy się w inkubacji jaj ptaków, ogrzewaniu zwierząt i ludzi, odkażaniu i dezynfekcji pomieszczeń.

 

 
 

 

Nasze działania mają na celu sprzedaż atrakcyjnych cenowo i bardzo dobrych gatunkowo urządzeń i wyposażenia. Stale poszerzamy asortyment! Mamy stale poszerzające sie grono zadowolonych klientów. 
Działamy szybko i profesjonalnie, jesteśmy sprawdzonym partnerem w interesach. Zapewniamy miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz "domowy klimat".  
Stawiamy na jakość obsługi, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. 
Służymy radą i doświadczeniem, pomagamy, chętnie odpowiadamy na zadawane pytania...
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji  ! 
 

Historia firmy.

 
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat. Firma Darewit.pl to profesjonalny zespół ludzi, który posiada długoletnie doświadczenie w hodowli różnych gatunków zwierząt.
 
Zdobyta wiedza oraz znajomość środowiska hodowców ptaków oraz ich potrzeb dotyczących np. problemów z uzyskaniem przychówku, doprowadziła do tego, że postanowiliśmy poszukać taniego, ale niezawodnego sprzętu do prowadzenia sztucznego wylęgu piskląt. Kilka lat testowaliśmy inkubatory różnych producentów, mając na względzie stosunek ceny do jakości. Wreszcie znaleźliśmy tanie, lekkie, o małych gabarytach, bardzo skuteczne a zarazem wystarczająco pojemne i solidnie wykonane urządzenia do domowego klucia jaj i odchowu piskląt.
 
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski, producenta najwyższej klasy urządzeń do inkubacji, firmy Ost-Invest. Producent ten od 14 lat z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie, w Europie Wschodniej, Ameryce, Afryce oraz Azji, teraz za naszym pośrednictwem wszedł na rynek Polski i Wspólnoty Europejskiej - jak do tej pory z sukcesem. 
 
Proponowane inkubatory wielokrotnie sprawdziliśmy, testowaliśmy i wypróbowaliśmy osobiście, są proste w obsłudze i niezawodne w działaniu. Można z powodzeniem inkubować jaja każdego rodzaju drobiu grzebiącego i pływającego oraz innych ptaków ozdobnych! Urządzenia te, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie sterowników oraz sposobie wykonania podzespołów i wykorzystanych materiałów, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić wszystkim hodowcom amatorom wiedząc, że wymogi i oczekiwania są bardzo duże.
 
Dziedziny w jakich działamy nie zamykają się jedynie na hodowcach ptaków ozdobnych i drobiu wszelakiego. 
 
Jesteśmy również dystrybutorem polskiego producenta żarówek i promienników podczerwieni, firmy Helios, która w swojej ofercie produktów wyszła naprzeciw hodowcom zwierząt terrariowych stając się mocnym konkurentem dla znanych marek takich jak ExoTerra, ZooMed, Philips.  Dzięki temu mogliśmy rozszerzyć naszą ofertę o kolejny dział Terrarystykę. 
 
Mocno rozwinęliśmy działalność w szerzeniu wiedzy o hodowli zwierząt w terrarium. Na naszych stronach umieszczamy sukcesywnie poradniki hodowlane.
  
Wkrótce inne działy !
 
 
 
Zapraszamy darewit.pl
 
Darewit Inkubatory do jaj O sklepie Kontakt Prawa autorskie Sklep
darewit.pl - sprzedaż urządzeń do inkubacji: inkubatory domowe, aparaty lęgowe, prześwietlarki jaj i inne urządzenia dla wychowu i odchowu piskląt.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Copyright by darewit.pl, ul. Licealna 81, 04-424 Warszawa ©